5095 DRAM GLASSES
Sold: SEK 300
Sold den 12 juni 2023 -
8422 DRAM GLASSES
10 pieces, på fot, old, height: 11, 5 cm,
Sold: SEK 450
Sold den 10 april 2017 -
7144 DRAM GLASSES
Sold: SEK 400
Sold den 3 april 2017
2616 DRAM GLASSES
15 pieces, på fot, cut glass,
Sold: SEK 100
Sold den 11 april 2016 -
5154 DRAM GLASSES
på fot, 11 + 2 st. 1800-tal, etsad dekor,
Sold: SEK 450
Sold den 21 september 2015 -
3129 DRAM GLASSES
på fot, 12 st. (tre glas med nagg),
Sold: SEK 300
Sold den 3 november 2014
9540 DRAM GLASSES
på fot, 11 parts,
Sold: SEK 1500
Sold den 20 oktober 2014 -
8282 DRAM GLASSES
på fot, 9 pcs, Snarlika, slipad dekor,
Sold: SEK 200
Sold den 21 oktober 2013 -
2329 DRAM GLASSES
3 modeller, på fot,
Sold: SEK 200
Sold den 8 april 2013